Прикордонники затримали трьох жителів Хмельницької, Миколаївської та Полтавської областей, які прямували до придністровської ділянки українсько-молдовського кордону.

   За даними ДПСУ, чоловіки діяли за вказівками адміністратора телеграм-каналу, який за 6–8 тисяч доларів з людини організовував незаконне переправлення до Молдови. Для маскування вони придбали камуфляж, берці та накидки, а також мали при собі кусачки для подолання інженерних загороджень.

   На порушників склали адміністративні протоколи за ст. 204-1 КУпАП. Матеріали справ передано до суду.