У Чорноморську відбувся IV етап проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з волейболу, який зібрав найсильніші шкільні команди Одеської області. Змагання проходили у напруженій та емоційній атмосфері, а учасники демонстрували високий рівень підготовки, командну взаємодію та спортивний характер.
У категорії юнаків 5–9 класів перемогу здобув Великоплосківський опорний заклад освіти. Ще одну золоту нагороду для Роздільнянщини виборола команда Роздільнянського міського ліцею №1 серед юнаків 9–11 класів.
Організатори зазначили, що саме команди Роздільнянського та Білгород-Дністровського районів стали лідерами волейбольних змагань, підтвердивши високий рівень підготовки школярів та ефективну роботу тренерів і педагогів.
Призові місця у різних категоріях розподілилися так:
Юнаки (5–9 класи)
🥇 Великоплосківський опорний заклад освіти — ліцей (Роздільнянський район)
🥈 Савранський ліцей (Подільський район)
🥉 Арцизький ліцей №4 (Болградський район)
Дівчата (5–9 класи)
🥇 Молозький ліцей (Білгород-Дністровський район)
🥈 Ліцей №1 Подільської міської ради
🥉 Арцизький ліцей №4 (Болградський район)
Юнаки (9–11 класи)
🥇 Роздільнянський міський ліцей №1
🥈 Саратський ліцей (Білгород-Дністровський район)
🥉 Ліцей №2 (Подільський район)
Дівчата (9–11 класи)
🥇 Чорноморський ліцей №4
🥈 Дельжилерський ліцей Татарбунарської міської ради
🥉 Ліцей №1 Подільської міської ради
Організатори подякували всім учасникам за спортивний дух, наполегливість та яскраві емоції, які подарували змагання.

