Уродженець селища Затишшя Василь Івоняк здобув золоту медаль на чемпіонаті Європи зі спортивного та бойового самбо, який завершився 17 травня у Тбілісі (Грузія). Український спортсмен переміг у ваговій категорії до 79 кілограмів у бойовому самбо здолавши у фінальному поєдинку представника Грузії Луку Циквадзе.
У чемпіонаті взяли участь представники 26 країн Європи, а загальна кількість учасників перевищила 300 спортсменів. За підсумками турніру збірна України посіла третє місце у загальному медальному заліку, здобувши 16 нагород - 2 золоті, 6 срібних та 8 бронзових медалей.

