Роздільнянський районний суд визнав винним місцевого водія у керуванні автомобілем у стані алкогольного сп’яніння. Чоловіку призначили покарання у вигляді штрафу в розмірі 17 000 гривень та позбавлення права керування транспортними засобами на строк один рік.
Інцидент стався 22 березня 2026 року на вулиці Молодіжній у місті Роздільна. Патрульні зупинили Mitsubishi Lancer через явні ознаки сп’яніння у водія. Під час освідчення на місці за допомогою сертифікованого газоаналізатора Drager 6820 прилад зафіксував 1,69 проміле алкоголю в крові. Від проходження медичного огляду в закладі охорони здоров’я водій відмовився. Суд встановив, що факт правопорушення повністю підтверджується протоколом, результатами алкотесту, актом огляду та відеозаписом з боді-камер поліцейських.
Окрім основного штрафу, з порушника стягнули ще 665 гривень судового збору. Рішення суду набрало законної сили.

