У Великомихайлівській громаді завершилися конкурси на заміщення посад керівників закладів загальної середньої освіти. За результатами конкурсного відбору визначено переможців, які очолять чотири навчальні заклади громади. Про це повідомили у Великомихайлівській селищній раді.

   Переможницею конкурсу на посаду директора Великомихайлівського ліцею стала Інна Стиранець. Великомихайлівський опорний ліцей очолить Наталія Кравченко. Директором Соше-Острівської гімназії визначено Оксану Богдан, а керівником Гребениківського ліцею - Дмитра Богацького.