Вихованки Роздільнянської дитячо-юнацької спортивної школи успішно виступили на обласних змаганнях з волейболу «Ліга Ренесанс JUNIOR», які 7 червня відбулися в одеському спортивному комплексі «Динаміка». У турнірі серед дівчат 2011 року народження та молодших взяли участь 12 команд з різних куточків Одещини.

   Для роздільнянських спортсменок це були перші змагання такого рівня. Попри серйозну конкуренцію, команда впевнено дійшла до фінальної стадії та виборола третє місце. Бронзовими призерками стали Анастасія Шалашенко, Анастасія Дорош, Мірра Витічак, Ксенія Лазор, Олександра Янковська, Ангеліна Васильєва, Ксенія Дігол, Варвара Горова, Валерія Кутова, Вікторія Козак та Анастасія Меркулова. Окрему нагороду отримала капітан команди Анастасія Шалашенко, яку визнали найкращою гравчинею турніру. Підготував спортсменок тренер-викладач Владислав Сімаченко.