За керування напідпитку в Затишші водій отримав штраф 17 тисяч гривень
- Деталі
Захарівський районний суд визнав винним жителя Роздільнянського району у керуванні автомобілем у стані алкогольного сп’яніння. Чоловіка оштрафували на 17 тисяч гривень та позбавили права керування транспортними засобами строком на один рік.
Водій автомобіля ВАЗ-21093 був зупинений поліцейськими 3 травня близько 17:20 у селищі Затишшя на вулиці Залізничній . Під час перевірки за допомогою газоаналізатора Drager Alcotest 6810 у нього зафіксували 1,76 проміле алкоголю. Суд дослідив протокол, результати тестування, відеозапис та інші матеріали справи й дійшов висновку про доведеність вини водія. Крім штрафу та позбавлення водійських прав, порушник має сплатити судовий збір у розмірі 665,60 грн.
У Роздільній рятувальники допомогли транспортувати хворого чоловіка до лікарні
- Деталі
У місті Роздільна рятувальники надали допомогу медикам у транспортуванні хворого чоловіка. Про це повідомили у Головному управлінні ДСНС України в Одеській області. Подія сталася вранці на вулиці Лікарняній. Співробітники ДСНС допомогли доправити до медичного закладу чоловіка 1967 року народження.
Загалом за минулу добу підрозділи ДСНС Одещини здійснили 33 виїзди, ліквідували 15 пожеж, з яких 7 сталися в Одесі та 8 - на території області. Також у селі Великий Дальник Одеського району було виявлено мінометну міну часів Другої світової війни.
У чотирьох селах Роздільнянської громади 11 червня відключать електроенергію
- Деталі
В четвер, 11 червня у Роздільнянській громаді проводитимуть профілактичні роботи на електромережах. У зв’язку з цим у населених пунктів тимчасово буде відсутнє електропостачання.
За інформацією ДТЕК Одеські електромережі, з 08:30 до 20:00 електроенергію відключать у селі Вакулівка, а з 09:00 до 19:00 без світла залишаться окремі споживачі у селах Богнатове, Бурдівка та Єреміївка. Жителів просять врахувати заплановані роботи та завчасно спланувати використання електроприладів.
Роздільнянська громада отримала сучасний самоскид із краном від міжнародних партнерів
- Деталі
Управління житлово-комунального господарства та інфраструктури Роздільнянської міської ради отримало сучасний самоскид із краном Mercedes-Benz Arocs, який використовуватимуть для забезпечення роботи об’єктів критичної інфраструктури. Про це повідомили у Роздільнянській міській територіальній громаді.
Нова спецтехніка дозволить оперативніше виконувати аварійно-відновлювальні роботи, перевозити будівельні матеріали, обслуговувати інженерні мережі та реагувати на надзвичайні ситуації. У громаді зазначають, що техніка суттєво посилить спроможність комунальних служб та підвищить готовність до викликів воєнного часу.
Самоскид передано в межах пакета Зимової допомоги, що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ). Проєкт реалізується за підтримки Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) та програми «Resilient Society».
У Великій Михайлівці провели акцію на підтримку полонених і зниклих безвісти захисників
- Деталі
У Великій Михайлівці відбулася акція на підтримку українських військовослужбовців, які перебувають у російському полоні або вважаються зниклими безвісти. Захід організував Другий відділ Роздільнянського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки спільно з представниками Великомихайлівської громади та місцевими жителями.
Учасники акції вшанували пам’ять захисників, доля яких досі залишається невідомою, та висловили підтримку їхнім родинам. Під час заходу були створені символічні композиції з фотографій і стрічок, а також проведена хвилина мовчання. Організатори наголосили, що подібні акції покликані привернути увагу суспільства до проблеми полонених і безвісти зниклих воїнів та нагадати, що кожен із них має повернутися додому.
У трьох селах Роздільнянської громади 10 червня відключать електроенергію
- Деталі
10 червня у Роздільнянській громаді заплановані профілактичні роботи на електромережах. У зв’язку з цим у трьох населених пунктах тимчасово припинять електропостачання. Про це повідомили у Роздільнянській міській територіальній громаді.
За інформацією ДТЕК Одеські електромережі, з 08:00 до 19:00 без світла залишаться окремі споживачі в селах Богнатове, Бурдівка та Єреміївка. Роботи проводяться для підвищення надійності електропостачання та запобігання аварійним ситуаціям. Жителів просять врахувати відключення під час планування своїх справ та користування електроприладами.
На Одещині збитки від пожеж в екосистемах вже перевищили 180 мільйонів гривень
- Деталі
Рятувальники Одеської області попереджають про початок сезону пожеж в екосистемах. Хоча кількість виїздів поки не критична, фахівці закликають громадян бути максимально обережними.
За даними Державної екологічної інспекції Південно-Західного округу, з початку 2026 року шкода, завдана довкіллю через такі пожежі, перевищила 180 мільйонів гривень. Одна з основних причин - недбалість: кинуті недопалки, залишені багаття чи випалювання трави. У ДСНС наголошують, що наслідки таких пожеж набагато серйозніші за випалену траву. Це знищені домівки, отруєне повітря та пошкоджена земля, яка й так страждає від війни.
Рятувальники просять жителів Роздільнянщини та всієї області дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати займання.
ДСНС Одещини: 22 виїзди за добу, серед них допомога водію на Роздільнянщині
- Деталі
У селищі Захарівка рятувальники надали допомогу водієві легкового автомобіля, який застряг на бездоріжжі. Про це повідомили у Головному управлінні ДСНС України в Одеській області.
Загалом минулої доби підрозділи ДСНС Одещини здійснили 22 виїзди за викликами. Зокрема, рятувальники ліквідували 12 пожеж, з яких 5 сталися в Одесі та 7 - на території області. У Захарівці за допомогою спецтехніки легковий автомобіль відбуксирували з важкопрохідної ділянки та допомогли водієві продовжити рух.
У Великомихайлівській громаді обрали директорів чотирьох шкіл
- Деталі
У Великомихайлівській громаді завершилися конкурси на заміщення посад керівників закладів загальної середньої освіти. За результатами конкурсного відбору визначено переможців, які очолять чотири навчальні заклади громади. Про це повідомили у Великомихайлівській селищній раді.
Переможницею конкурсу на посаду директора Великомихайлівського ліцею стала Інна Стиранець. Великомихайлівський опорний ліцей очолить Наталія Кравченко. Директором Соше-Острівської гімназії визначено Оксану Богдан, а керівником Гребениківського ліцею - Дмитра Богацького.
Збірна Роздільнянського району стала бронзовим призером обласних ветеранських змагань
- Деталі
Збірна Роздільнянського району виборола почесне ІІІ загальнокомандне місце на відкритих змаганнях з адаптивного спорту серед ветеранів війни Одеської області «Сила. Честь. Перемога». Турнір проходив з 4 по 6 червня 2026 року на території Білгород-Дністровського району та об’єднав ветеранів з різних громад області.
До складу команди Роздільнянського району увійшли представники шести громад: Владислав Камінський і Сергій Безпалов (Роздільнянська громада), Сергій Молошников та Вадим Ліпкань (Новоборисівська громада), Ігор Ткачук (Великомихайлівська громада), Олександр Колєснік (Захарівська громада), Віктор Охота (Великоплосківська громада), а також Роман Ганган, Олексій Щербатюк та Олексій Спеціальний (Степанівська громада). Капітан команди Владислав Камінський.
Сторінка 5 із 501

